Hakkımızda

Iml Baskılı Ambalajlarımız ile;

1-Kalıcı olarak ürün içeriklerinizi korur

2-Etiket yapıştırma işçiliğinden tasarruf ettirir

3-Nakliye ve hava şartlarının etikete olan etkilerini tamamen ortadan kaldırır

4-Kağıt ve benzeri etiket kullanımına gerek duymadan çevreci özelliği sayesinde tamamen geri dönüşebilir

5-Sıvı temasından asla zarar görmez

Bu ve benzeri avantajları ile sizlere kalıcı ve kaliteli ambalajlar sunmak isteriz.

1

IML (In Mold Labeling) – BML (Blow Mold Labeling)

2015 yılında araştırmalarını yaptığımız IML-BML kalıp içi etiketleme yöntemi tüm dikkatimizi üzerine çekmişti. Serigrafi baskının zorluklarını, dezavantajlarını avantaja çeviren bu yöntem Plastik Ambalajın geleceğiydi. Yeni bir teknik ile uygulanacak bu yöntem makinalarımızda uygulama yapacak yeni robotlara gereksinim duymaktaydı. Firmamız teknik bilgisi ve yeterliliği ile bu robotları ithal etmek yerine kendisi üretmeye karar vermiştir. 2015 yılının sonunda seri üretime başlayan firmamız BML (Blow mold Labeling) yöntemini ve modelini Ulusal Patent ile tescil altına almıştır.

İstenilen hacimde ve firmanıza özel tasarım kalıplarda üretilen ambalajlarımızı yüksek kalite ve standartlarda sizlere ulaştırıyoruz.

blow-molded-plastic-bottles-market

Plastik Şişe Ambalaj ve Kapak Üretimi

Plastik şişe ve ambalajların yanı sıra kapaklarda kullanılan ventil kapsülüde kendisi üreten firmamız müşterilerine bir ambalajda ihtiyaç duyulan tüm gerekli sarf maddeleri kendisi üreterek tek bir adreste firmaların tüm gereksinimlerini karşılamaktayız.

Üretim parkurumuzda bulunan 5 adet şişirme 2 adet enjeksiyon makinemiz ile hizmet vermekteyiz. A`dan Z`ye tasarım sürecinden ürün seçimine sizlere yardımcı olan firmamız genç ve dinamik kadrosuyla siz ortaklarımıza hizmet vermekten ve son kullanıcıya sunulan en iyi ürünlerinizi üretmekten gurur duyuyoruz.

sasad

Grafik Tasarım Hizmeti

Grafik tasarım ekibimiz sizin için kurumsal marka imajınızı tazeliyor aynı zamanda etiketlerinizi ve görsel iletişim araçlarınızın tasarımlarınızı gerçekleştiriyor. İyi olan ürünlerinizi standart bir ambalaja koymanız yetmez. İyi ürünlerinizi özenle tasarlanmış albenisi yüksek hale dönüştürerek satışlarınızı kısa zamanda yükseltmek mümkün. Gelin mükemmel ürünlerinizi mükemmel ambalajlarla buluşturalım.

tasarım22

3D Kalıp Tasarım Atölyesi

3 boyutlu Ambalaj modelleme, kalıp tasarımı ve kalıp imalat hizmetimiz ile hızlı ekonomik dayanıklı kalıplarımızı üretiyoruz.

Güncel teknikler ve yeni dizayn şekilleri ile tasarım yapmayı bilen ekibimiz sizin için ihtiyacınıza göre en ideal tasarımı gerçekleştirsin.

Dayanıklık, maksimum alan hesabı, sertlik ve mukavemet ile ilgili tüm bilgi ve deneyimlerimizi sizinle paylaşmak için hazır.