Hakkımızda

Iml Baskılı Ambalajlarımız ile;

1-Kalıcı olarak ürün içeriklerinizi korur

2-Etiket yapıştırma işçiliğinden tasarruf ettirir

3-Nakliye ve hava şartlarının etikete olan etkilerini tamamen ortadan kaldırır

4-Kağıt ve benzeri etiket kullanımına gerek duymadan çevreci özelliği sayesinde tamamen geri dönüşebilir

5-Sıvı temasından asla zarar görmez

Bu ve benzeri avantajları ile sizlere kalıcı ve kaliteli ambalajlar sunmak isteriz.

Milli

Yerli

Plastik Şişe Üretimi

Plastik şişe ve büyük hacimli bidon üretimi yapan firmamız  1999 yılında kurulmuş.

Dünden bugüne yeniliği takip eden firmamız sektöre şişe üzerine serigrafi baskı yaparak başlamıştır ardından kendi şişe üretimine başlayan firmamız tüketiciye ambalaj üretimi sağlamaktadır. 2015 yılında yeni bir teknik üzerinde çalışmalarına başlayan firmamız kendi geliştirmiştir. Teknolojik uygulama robotları ile iml baskı tekniğini plastik şişirme ambalaj üretimine uyarlamıştır. Son derece başarılı olan bu teknik üzerinde yoğunlaşan firmamız 100 cc den 30 Lt bidona kadar tüm ürünlerde iml baskı yöntemini uygulamaktadır. Tüketiciye kalıcı etiketli ambalaj çözümünü geliştiren firmamız %100 geri dönüştürülebilir etiketler ile PP etiket ve kağıt ürünlerinin kullanımını azaltarak çevre sağlığına önemli ölçüde destek olmuştur. Her geçen gün artan müşteri portföyümüz ile bu desteğe pek çok müşterimizi ortak etmekteyiz.

Düşük maliyetleri ile bu yöntem hem işçiliklerden hemde tüketici güvenirliği adına etiketleri sökülmeyen, çıkmayan iml etiketli ürünler tercih edilmektedir.

Sizde en kısa zamanda bizimle iletişime geçerek uzman kadromuz ile tasarımlarınızı yaptırabilir ve ambalaj hizmetinizi alabilirsiniz.

Fb.   In.   Lnk.   İletişim